در حال دریافت اطلاعات

همین الان رایگان اقامتگاه خودتون رو ثبت کنید.

و ماهانـه میلیون ها تومـان درآمد داشتـه باشید.

ثبت اقامتگاه سریع ترین و راحت ترین روش ثبت اقامتگاه خود
ثبت اقامتگاه آنلاین
ثبت میزبانی تلفنی درخواست راهنمایی تلفنی جهت به اجاره گذاشتن اقامتگاه خود
ثبت درخواست
ثبت اقامتگاه

همانطور که می دانید امنیت خاطر از محل اقامت قبل از سفر بسیار مهم است. به همین خاطر امروزه اکثر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی قبل از اینکه برای اهداف کاری یا تفریحی خود به یک شهر یا منطقه دیگر سفر کنند، ابتدا به صورت آنلاین اقامتگاه مناسبشان را پیدا کرده و رزرو می کنند. بنابراین این یک فرصت عالی جهت معرفی آنلاین، سریع و بی دردسر ویلا و سوئیت ها برای صاحبان اقامتگاه ها خواهد بود. برای ثبت اقامتگاه خود در شهرهای مختلف ایران کافی است به سایت ایران آهانا مراجعه کرده و به صورت اختصاصی اطلاعات اقامتگاه خود را درج کنید.

شایان ذکر است که ثبت اقامتگاه در سایت ایران آهانا کاملا رایگان بوده و شما از طریق این سایت می توانید به راحتی هر گونه اقامتگاه نظیر بوم گردی، ویلا، سوئیت و هتل خود را به مسافران و گردشگران زیادی در طول سال معرفی نمایید و از این طریق درآمد قابل توجهی کسب کنید. اگر شما هم به دنبال یک درآمد مستمر و بی دردسر با کمترین میزان کمیسیون هستید پیشنهاد می کنیم همین الان اقامتگاه خود را به صورت آنلاین و رایگان در این سایت ثبت کنید.

مزایای ثبت اقامتگاه به صورت آنلاین در سایت ایران آهانا

در دنیای امروز، زندگی هوشمند به یک روند جدید و اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. از این رو همه مشاغل برای حفظ درآمد خود باید بتوانند فروش خدمات و محصولاتشان را با پلتفرم های جدید وفق دهند. اگر صاحب اقامتگاه هستید باید بدانید که داشتن یک پلتفرم آنلاین برای اجاره ویلا در حال حاضر به یک ضرورت تبدیل شده است. سایت ایران آهانا به شما کمک می کند تا بدون هیچ هزینه ای کسب وکار خود را دیجیتالی کنید و از فناوری های هوشمند به نفع کسب وکارتان بهره ببرید. برخی از مزایای ثبت اقامتگاه به صورت آنلاین در سایت ایران آهانا عبارتند از:

  • ثبت اقامتگاه به صورت آنلاین امکان رزرو شبانه روزی را برای مسافران فراهم می سازد. بنابراین شما حتی در زمان خواب نیز هیچ مسافری را از دست نخواهید داد!
  • با وجود سیستم ثبت آنلاین اقامتگاه شما می توانید بدون هیچ زحمتی به هزاران مسافر در داخل و خارج از کشور دسترسی پیدا کنید.
  • با یکبار ثبت اطلاعات اقامتگاه دیگر نیاز نیست هر بار به صورت حضوری یا تلفنی درمورد شرایط و امکانات ویلا یا سوئیت خود به مشتریان توضیح دهید. به این ترتیب شما می توانید حجم کاری خود را کاهش داده و بدون هیچ تلاش اضافی، درآمد قابل توجهی کسب کنید.